O nas

Biuro Rachunkowe „BiM” oferuje pełny zakres usług księgowych dla małych i średnich przedsiębiorstw rozliczających się na podstawie podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu ewidencjonowanego,  karty podatkowej oraz prowadzących pełne księgi handlowe. Działalność swą prowadzimy na terenie Łodzi i okolic.

Posiadamy Certyfikat Ministra Finansów oraz ubezpieczenie OC, co gwarantuje bezpieczeństwo prowadzonej przez nas działalności.

Właścicielka Biura Rachunkowego „BiM” Beata Małolepsza posiada wyższe wykształcenie z zakresu Rachunkowości oraz Zarządzania finansami przedsiębiorstw, ukończyła liczne kursy i szkolenia z dziedziny księgowości oraz posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych. Jest autorką materiałów i podręcznika do nauki rachunkowości w systemie zdalnym dla studentów. Przeprowadziła wiele kursów w systemie e-learningowym na ekonomicznych kierunkach studiów z zakresu rachunkowości finansowej, rachunkowości zarządczej oraz zarządzania finansami przedsiębiorstw. Właścicielka biura jest biegłym rewidentem (nr 13710).

Usługi nasze świadczymy w oparciu o sprawdzone na rynku oprogramowania księgowe, rekomendowane przez Stowarzyszenie Księgowych w Polsce.

Wychodząc naprzeciw potrzebom klienta, oferujemy w cenie naszych usług dojazd do siedziby klienta, możliwość kontaktu telefonicznego oraz przez internet.

Zdając sobie sprawę z tego, jak wiele czasu pochłaniają Państwu wizyty w urzędach skarbowych, ZUS i innych instytucjach, w ramach naszej oferty reprezentujemy Państwa przed tymi instytucjami.

Natomiast wszystkich, którzy planują w najbliższym czasie rozpocząć działalność zachęcamy do skorzystania z naszych porad oraz usługi wypełniania wszelkich dokumentów rejestracyjnych.


Biuro rachunkowe Łódź – Biuro księgowe Łódź – Usługi rachunkowe Łódź – Usługi księgowe Łódź Polesie Retkinia
Biuro Rachunkowe BiM – Łódź Retkinia Polesie
ul. Rajdowa 6/10, 94-003 Łódź
tel. 608 398 916, 42 686 23 31

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /wp-includes/class-wp-comment-query.php on line 388

Post a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany.